a

Anasayfa » Ürünler »Türkiye Yerleşim Yerleri Veri Tabanı (YYVT)


Türkiye Yerleşim Yerleri Veri Tabanı (YYVT)

Fiyat : 10

Dağıtım Birimi : il

1. Herkes tarafından temin edilebilir.
2. Her bir yerleşim yeri (il, ilçe, belde, köy, mahalle) için; isim, koordinat ve bağlılık hiyerarşisi bilgilerini içermektedir.
3. Veritabanı değişen bilgiler çerçevesinde sürekli güncellenmektedir.

ESRI mdb (Personal Geodatabase) / ESRI shp / Microsoft Excel

Coğrafi-WGS84

a. İlkokul, ortaokul ya da lise öğrencilerinin öğrenci kimlik belgesi veya nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi (5-18 yaş arasında) ile bireysel müracaatlarında, önlisans, lisans, lisansüstü ya da doktora öğrencilerinin, öğrenci kimlik belgesi aslı ve fotokopisi ile bireysel müracaatlarında,

b. İlkokul, ortaokul ya da lise öğrencileri için Okul Müdürü tarafından veya ön lisans, lisans, lisansüstü ve doktora öğrencileri için Bölüm Başkanı tarafından bir ya da birden fazla öğrenci adına toplu müracaat etmeleri halinde %50 indirim uygulanır.

c. Veri setinin tamamı toplu olarak satın alınmak istenirse %25 indirim uygulanır.

ç. Bir ürün için birden fazla indirim söz konusu olduğunda, talep sahibinin lehine olan yalnız bir indirim uygulanır.

d. Listelerde bulunan ürünlerin projeksiyonları, datumları ve formatları standart olup, farklı özelliklerde veri talep edilmesi halinde, Harita Genel Komutanlığının dönüşüm için gerekli aracı ve işgücü olması durumunda talep gerçekleştirilebilir. Anılan hizmet için KDV hariç fiyatlara %25 dönüşüm ücreti ilave edilir. Alıcı dönüşümlerden dolayı veri kaybı ve/veya görüntü bozulmaları söz konusu olması durumunda sorumluluğunu kabul eder.

Türkiye'nin tamamını kapsayan veri mevcuttur.

Benzer Ürünler